Przykuta pisze:

> Ostatni feedback trwał 2 lata :D "Jak legalnie kopiować treści z Wikipedii" 
 > teraz wisi na samym dole - można dać wyżej. Pod powitaniem jest dużo 
wolnego
 > pola, więc pewnie by się dodatkowy krótki tekst zmiescił.

Oj, długo... =}

Hm, mnie się wydaje, że ten link może też pozostać tam gdzie jest, bo na 
górze strony chcemy dotrzeć do innego (szerszego) targetu, a do opisu 
zasad Wikipedii też w sumie spójnie pasuje.

Ale miejsca po powitaniu wcale nie ma tak dużo, bo nie każdy ma duży 
monitor i chce kręcić myszką żeby dotrzeć do ramek z istotną treścią 
(aktualności, czywiesie, medalowe itp.).

> [[user:Kocio/SG]] - pokaż to wreszcie :)

Wstępnie:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Wikipedysta:Kocio/SG

Nie wiem jeszcze jak zrobić żeby linki miały kolor pomarańczowy (nie 
sprawdzałem innych barw), więc może wystarczy pochylenie zwykłego 
tekstu, żeby się nie zlewało z kategoriami? Jeszcze eksperymentuję.

> I może powitanie grzeczniej: "Witaj w ..."

Uwzględnione, podobnie jak obie uwagi Encego. Takie neutralizacje nie 
powinny wzbudzać uwag, ale z tym też poczekam, żeby jak najmniej osób 
było zaskoczonych.

-- 
Gdybym świt przywitał choć raz,
Nie czując jak mózg zgniata ciężki głaz.
Strącił go jak z powieki pył,
I nie wadząc nikomu w jakiejś jamce się skrył.

_______________________________________________
WikiPL-l mailing list
[email protected]
https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l

Odpowiedź listem elektroniczym