Przykuta pisze: > Ostatni feedback trwał 2 lata :D "Jak legalnie kopiować treści z Wikipedii" > teraz wisi na samym dole - można dać wyżej. Pod powitaniem jest dużo wolnego > pola, więc pewnie by się dodatkowy krótki tekst zmiescił.
Oj, długo... =} Hm, mnie się wydaje, że ten link może też pozostać tam gdzie jest, bo na górze strony chcemy dotrzeć do innego (szerszego) targetu, a do opisu zasad Wikipedii też w sumie spójnie pasuje. Ale miejsca po powitaniu wcale nie ma tak dużo, bo nie każdy ma duży monitor i chce kręcić myszką żeby dotrzeć do ramek z istotną treścią (aktualności, czywiesie, medalowe itp.). > [[user:Kocio/SG]] - pokaż to wreszcie :) Wstępnie: http://pl.wikipedia.org/wiki/Wikipedysta:Kocio/SG Nie wiem jeszcze jak zrobić żeby linki miały kolor pomarańczowy (nie sprawdzałem innych barw), więc może wystarczy pochylenie zwykłego tekstu, żeby się nie zlewało z kategoriami? Jeszcze eksperymentuję. > I może powitanie grzeczniej: "Witaj w ..." Uwzględnione, podobnie jak obie uwagi Encego. Takie neutralizacje nie powinny wzbudzać uwag, ale z tym też poczekam, żeby jak najmniej osób było zaskoczonych. -- Gdybym świt przywitał choć raz, Nie czując jak mózg zgniata ciężki głaz. Strącił go jak z powieki pył, I nie wadząc nikomu w jakiejś jamce się skrył. _______________________________________________ WikiPL-l mailing list [email protected] https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l
