Przykuta pisze:

> A co dać pod "Jak zacząć edytować?" Nad wstępem pracowałem ekipą z 2 miechy. 
 > Wiem, ze on jest jeszcze niedorobiony, ale za kilka miesięcy myślę, 
że wrócę
 > do części trzeciej. Na razie Poznaniak robi magisterkę, więc mu nie 
tróje liter
 > czterech w kwestii potrzebnych grafik :>

Miałem na myśli, żeby po prostu "przenieść" link 
http://pl.wikipedia.org/wiki/Wikipedia:Wstęp - nie będzie gorzej niż już 
jest, nawet jeśli jest niedorobiony, a na pewno czytelniej.

W zdaniu powitalnym "także Ty możesz redagować" to jest już kolejny 
link, a nadmiar linków w zdaniu wcale nie wpływa na czytelność. To był 
tylko sprytny sposób, żeby jak najwięcej rzeczy upakować.

Co innego link pod pytaniem - wtedy wiadomo, że link pod nim to pewnie 
odpowiedź. =}

-- 
Gdybym świt przywitał choć raz,
Nie czując jak mózg zgniata ciężki głaz.
Strącił go jak z powieki pył,
I nie wadząc nikomu w jakiejś jamce się skrył.

_______________________________________________
WikiPL-l mailing list
[email protected]
https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l

Odpowiedź listem elektroniczym