Przykuta pisze: > A co dać pod "Jak zacząć edytować?" Nad wstępem pracowałem ekipą z 2 miechy. > Wiem, ze on jest jeszcze niedorobiony, ale za kilka miesięcy myślę, że wrócę > do części trzeciej. Na razie Poznaniak robi magisterkę, więc mu nie tróje liter > czterech w kwestii potrzebnych grafik :>
Miałem na myśli, żeby po prostu "przenieść" link http://pl.wikipedia.org/wiki/Wikipedia:Wstęp - nie będzie gorzej niż już jest, nawet jeśli jest niedorobiony, a na pewno czytelniej. W zdaniu powitalnym "także Ty możesz redagować" to jest już kolejny link, a nadmiar linków w zdaniu wcale nie wpływa na czytelność. To był tylko sprytny sposób, żeby jak najwięcej rzeczy upakować. Co innego link pod pytaniem - wtedy wiadomo, że link pod nim to pewnie odpowiedź. =} -- Gdybym świt przywitał choć raz, Nie czując jak mózg zgniata ciężki głaz. Strącił go jak z powieki pył, I nie wadząc nikomu w jakiejś jamce się skrył. _______________________________________________ WikiPL-l mailing list [email protected] https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l
