2010/4/12 Daniel Koć <[email protected]>:
/
> Jak rozumiem chodzi o sytuacje, w których kolejna grafika, przypisana do
> początku jakiejś sekcji, w wyniku dużej ilości poprzedzających obrazków
> jest "zepchnięta" niżej. W Firefoksie to nic nie zmienia, ale w MSIE
> tekst jest też zepchnięty do wysokości tej grafiki.
>
> Czy ktoś może potwierdzić ten problem, a jeśli tak, to czy jest na to
> jakiś ogólny fix?

Ten problem występuje od dawna i powodował swego czasu małe wojny
wokół ułożenia obrazków w artykułach botanicznych - użytkownicy IE
zmieniali ułożenie a posiadacze FF cofali. Nie zawsze da się tak
ułożyć obrazki, aby przy dowolnym rozmiarze okna nie było tego efektu
- siłą rzeczy musi być bardzo dużo tekstu i mało obrazków.

Ogólny fix, jeśli byłby możliwy, to wymagałby chyba zmiany CSS dla IE.

-- 
Nova, Agnieszka Kwiecień

_______________________________________________
WikiPL-l mailing list
[email protected]
https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l

Odpowiedź listem elektroniczym