2010/4/12 Daniel Koć <[email protected]>: / > Jak rozumiem chodzi o sytuacje, w których kolejna grafika, przypisana do > początku jakiejś sekcji, w wyniku dużej ilości poprzedzających obrazków > jest "zepchnięta" niżej. W Firefoksie to nic nie zmienia, ale w MSIE > tekst jest też zepchnięty do wysokości tej grafiki. > > Czy ktoś może potwierdzić ten problem, a jeśli tak, to czy jest na to > jakiś ogólny fix?
Ten problem występuje od dawna i powodował swego czasu małe wojny wokół ułożenia obrazków w artykułach botanicznych - użytkownicy IE zmieniali ułożenie a posiadacze FF cofali. Nie zawsze da się tak ułożyć obrazki, aby przy dowolnym rozmiarze okna nie było tego efektu - siłą rzeczy musi być bardzo dużo tekstu i mało obrazków. Ogólny fix, jeśli byłby możliwy, to wymagałby chyba zmiany CSS dla IE. -- Nova, Agnieszka Kwiecień _______________________________________________ WikiPL-l mailing list [email protected] https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l
