W dniu 2010-04-14 09:19, Agnieszka Kwiecien pisze:

> Ogólny fix, jeśli byłby możliwy, to wymagałby chyba zmiany CSS dla IE.

No tak mi się właśnie wydawało. Mamy na liście kogoś obcykanego z CSS 
albo kogoś, kto takiego zna? Problem nie jest pewnie tylko w polskich 
projektach, więc zapewniona wdzięczność z połowy użytkowników 
Wikimediów, którzy jadą na MSIE...

Pod Firefoksem są podobne problemy - np. w haśle o katastrofie widać, 
jak dane z położeniem i ikonka globu włazi na tytuł, bo jest długi. 
Wdzięczność dalszych kilkudziesięciu procent użytkowników jak wyżej. =}

To nie są na szczęście wielkie błędy, ale jednak widoczne, w końcu warto 
by je naprawić.

-- 
Gdybym świt przywitał choć raz,
Nie czując jak mózg zgniata ciężki głaz.
Strącił go jak z powieki pył,
I nie wadząc nikomu w jakiejś jamce się skrył.

_______________________________________________
WikiPL-l mailing list
[email protected]
https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l

Odpowiedź listem elektroniczym