W dniu 2010-04-14 09:19, Agnieszka Kwiecien pisze: > Ogólny fix, jeśli byłby możliwy, to wymagałby chyba zmiany CSS dla IE.
No tak mi się właśnie wydawało. Mamy na liście kogoś obcykanego z CSS albo kogoś, kto takiego zna? Problem nie jest pewnie tylko w polskich projektach, więc zapewniona wdzięczność z połowy użytkowników Wikimediów, którzy jadą na MSIE... Pod Firefoksem są podobne problemy - np. w haśle o katastrofie widać, jak dane z położeniem i ikonka globu włazi na tytuł, bo jest długi. Wdzięczność dalszych kilkudziesięciu procent użytkowników jak wyżej. =} To nie są na szczęście wielkie błędy, ale jednak widoczne, w końcu warto by je naprawić. -- Gdybym świt przywitał choć raz, Nie czując jak mózg zgniata ciężki głaz. Strącił go jak z powieki pył, I nie wadząc nikomu w jakiejś jamce się skrył. _______________________________________________ WikiPL-l mailing list [email protected] https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l
