W dniu 2010-04-14 17:31, Krzysztof Dudzik pisze: > Bez JS się nie da, współrzędne są zupełnie niezależne od tytułu i są > pozycjonowane względem elementu zawierającego samą treść. Przesunąłem > je po prostu wystarczająco wysoko, żeby nie wchodziły na tytuł, to
Wyszło świetnie, bardzo dziękuję! Faktycznie, takie same problemy były z włażeniem na siebie tekstu i ikonek DA/AnM. > samo dotyczy ikonek DA/AnM. Pozycja tytułu się nie zmieniła, taka luka > była. Można to pewnie pozmieniać, z tym, że nie wiem, czy jeszcze > czegoś deweloperzy nie pozmieniają. Może ktoś ma lepsze pomysły > jeszcze :) Jeśli się nie zmieniła, to w ogóle super - nie miałem jak porównać. Ale "białe plamy" w MSIE i tak przydałoby się załatać. Sprawdziłem, że ten problem występuje też na angielskiej i niemieckiej. -- Gdybym świt przywitał choć raz, Nie czując jak mózg zgniata ciężki głaz. Strącił go jak z powieki pył, I nie wadząc nikomu w jakiejś jamce się skrył. _______________________________________________ WikiPL-l mailing list [email protected] https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l
