W dniu 2010-04-14 17:31, Krzysztof Dudzik pisze:

> Bez JS się nie da, współrzędne są zupełnie niezależne od tytułu i są
> pozycjonowane względem elementu zawierającego samą treść. Przesunąłem
> je po prostu wystarczająco wysoko, żeby nie wchodziły na tytuł, to

Wyszło świetnie, bardzo dziękuję! Faktycznie, takie same problemy były z 
włażeniem na siebie tekstu i ikonek DA/AnM.

> samo dotyczy ikonek DA/AnM. Pozycja tytułu się nie zmieniła, taka luka
> była. Można to pewnie pozmieniać, z tym, że nie wiem, czy jeszcze
> czegoś deweloperzy nie pozmieniają. Może ktoś ma lepsze pomysły
> jeszcze :)

Jeśli się nie zmieniła, to w ogóle super - nie miałem jak porównać.

Ale "białe plamy" w MSIE i tak przydałoby się załatać. Sprawdziłem, że 
ten problem występuje też na angielskiej i niemieckiej.

-- 
Gdybym świt przywitał choć raz,
Nie czując jak mózg zgniata ciężki głaz.
Strącił go jak z powieki pył,
I nie wadząc nikomu w jakiejś jamce się skrył.

_______________________________________________
WikiPL-l mailing list
[email protected]
https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l

Odpowiedź listem elektroniczym