2010/4/14 Przykuta <[email protected]>: > Wątek powraca [...]
> Do tej pory nas olewano. Ale biorąc pod uwagę sytuację obecną, może podziała. > > Żeby mail nie był olany, najlepiej napisać (bez ataku, z wyjaśnieniem jak > używać zdjęć - co powinno być podpisane pod zdjęciem) do kilku miejsc > jednocześnie: To jest z cyklu "weźmy się i zróbcie" czy ktoś faktycznie się wziął i te maile pisze lub będzie pisać? (To nie zarzut do Przykuty, po prostu nie chciałbym, żeby to umarło tylko dlatego, że zostało wysłane na liste i niebardzo wiadomo do kogo konkretnie nalezy wyslanie tych maili) -- Łukasz 'TOR' Garczewski _______________________________________________ WikiPL-l mailing list [email protected] https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l
