2010/4/15 Przykuta <[email protected]>:
>  > Wątek powraca
>>
>> [...]
>>
>> > Do tej pory nas olewano. Ale biorąc pod uwagę sytuację obecną, może 
>> > podziała.
>> >
>> > Żeby mail nie był olany, najlepiej napisać (bez ataku, z wyjaśnieniem jak 
>> > używać zdjęć - co powinno być podpisane pod zdjęciem) do kilku miejsc 
>> > jednocześnie:
>>
>> To jest z cyklu "weźmy się i zróbcie" czy ktoś faktycznie się wziął i
>> te maile pisze lub będzie pisać?
>>
>> (To nie zarzut do Przykuty, po prostu nie chciałbym, żeby to umarło
>> tylko dlatego, że zostało wysłane na liste i niebardzo wiadomo do kogo
>> konkretnie nalezy wyslanie tych maili)
>>
>
> Amm, no jest parę osób, które twierdza (w tym ja), że należy reagować.
>
> Jeśli nikt tego nie zrobi (co bardzo prawdopodobne), zrobię sam

Super. To właśnie chciałem wiedzieć. Dzięki!

> Przepraszam, ze syfię takimi wątkami na liście

Nie przepraszaj, dobrze, że działamy w tej kwestii. Go Przykuta! :)

-- 
Łukasz 'TOR' Garczewski

_______________________________________________
WikiPL-l mailing list
[email protected]
https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l

Odpowiedź listem elektroniczym