2010/4/15 Przykuta <[email protected]>: > > Wątek powraca >> >> [...] >> >> > Do tej pory nas olewano. Ale biorąc pod uwagę sytuację obecną, może >> > podziała. >> > >> > Żeby mail nie był olany, najlepiej napisać (bez ataku, z wyjaśnieniem jak >> > używać zdjęć - co powinno być podpisane pod zdjęciem) do kilku miejsc >> > jednocześnie: >> >> To jest z cyklu "weźmy się i zróbcie" czy ktoś faktycznie się wziął i >> te maile pisze lub będzie pisać? >> >> (To nie zarzut do Przykuty, po prostu nie chciałbym, żeby to umarło >> tylko dlatego, że zostało wysłane na liste i niebardzo wiadomo do kogo >> konkretnie nalezy wyslanie tych maili) >> > > Amm, no jest parę osób, które twierdza (w tym ja), że należy reagować. > > Jeśli nikt tego nie zrobi (co bardzo prawdopodobne), zrobię sam
Super. To właśnie chciałem wiedzieć. Dzięki! > Przepraszam, ze syfię takimi wątkami na liście Nie przepraszaj, dobrze, że działamy w tej kwestii. Go Przykuta! :) -- Łukasz 'TOR' Garczewski _______________________________________________ WikiPL-l mailing list [email protected] https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l
