> Wątek powraca > > [...] > > > Do tej pory nas olewano. Ale biorąc pod uwagę sytuację obecną, może > > podziała. > > > > Żeby mail nie był olany, najlepiej napisać (bez ataku, z wyjaśnieniem jak > > używać zdjęć - co powinno być podpisane pod zdjęciem) do kilku miejsc > > jednocześnie: > > To jest z cyklu "weźmy się i zróbcie" czy ktoś faktycznie się wziął i > te maile pisze lub będzie pisać? > > (To nie zarzut do Przykuty, po prostu nie chciałbym, żeby to umarło > tylko dlatego, że zostało wysłane na liste i niebardzo wiadomo do kogo > konkretnie nalezy wyslanie tych maili) >
Amm, no jest parę osób, które twierdza (w tym ja), że należy reagować. Jeśli nikt tego nie zrobi (co bardzo prawdopodobne), zrobię sam Przepraszam, ze syfię takimi wątkami na liście przykuta _______________________________________________ WikiPL-l mailing list [email protected] https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l
