> Wątek powraca
> 
> [...]
> 
> > Do tej pory nas olewano. Ale biorąc pod uwagę sytuację obecną, może 
> > podziała.
> >
> > Żeby mail nie był olany, najlepiej napisać (bez ataku, z wyjaśnieniem jak 
> > używać zdjęć - co powinno być podpisane pod zdjęciem) do kilku miejsc 
> > jednocześnie:
> 
> To jest z cyklu "weźmy się i zróbcie" czy ktoś faktycznie się wziął i
> te maile pisze lub będzie pisać?
> 
> (To nie zarzut do Przykuty, po prostu nie chciałbym, żeby to umarło
> tylko dlatego, że zostało wysłane na liste i niebardzo wiadomo do kogo
> konkretnie nalezy wyslanie tych maili)
> 

Amm, no jest parę osób, które twierdza (w tym ja), że należy reagować.

Jeśli nikt tego nie zrobi (co bardzo prawdopodobne), zrobię sam

Przepraszam, ze syfię takimi wątkami na liście

przykuta

_______________________________________________
WikiPL-l mailing list
[email protected]
https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l

Odpowiedź listem elektroniczym