2010/5/9 Dorozynski Janusz <[email protected]>

>
>
> Sebastianie, po części oczywiście pretekst, aczkolwiek chciałem zwrócić
> uwagę na błąd w próbach mianowania Commons jedynym słusznym (religijnie)
> repozytorium plików (jak też niedawna próba, zauważ że do tej pory nie
> wykorzystałem okazji przypomnienia tego - zamknięcia repozytorium plwiki).
> Skandal wywołany przez Jimbo potwierdza moją i Julo opinię - Commons
> oczywiście tak, ale niewyłącznie. Niestety ten świat tak ma, że dopiero
> szereg (jeden nie wystarcza) skandali udrażnia szeroko otwarte ;-) oczy.
>
>        Pzdr., Janusz "Ency" Dorożyński
>
> Rozumiem, że gdybyśmy trzymali grafiki u nas i Jimbo zrobił by sieczkę z
naszych zasobów pisałbyś coś innego? Bo ze swoimi uprawnieniami może to
zrobić wszędzie. Dlatego pomstowanie na Commons w tej sytuacji jest
zdecydowanie nie na miejscu.

LL
_______________________________________________
WikiPL-l mailing list
[email protected]
https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l

Odpowiedź listem elektroniczym