2010/5/9 Dorozynski Janusz <[email protected]> > > > Sebastianie, po części oczywiście pretekst, aczkolwiek chciałem zwrócić > uwagę na błąd w próbach mianowania Commons jedynym słusznym (religijnie) > repozytorium plików (jak też niedawna próba, zauważ że do tej pory nie > wykorzystałem okazji przypomnienia tego - zamknięcia repozytorium plwiki). > Skandal wywołany przez Jimbo potwierdza moją i Julo opinię - Commons > oczywiście tak, ale niewyłącznie. Niestety ten świat tak ma, że dopiero > szereg (jeden nie wystarcza) skandali udrażnia szeroko otwarte ;-) oczy. > > Pzdr., Janusz "Ency" Dorożyński > > Rozumiem, że gdybyśmy trzymali grafiki u nas i Jimbo zrobił by sieczkę z naszych zasobów pisałbyś coś innego? Bo ze swoimi uprawnieniami może to zrobić wszędzie. Dlatego pomstowanie na Commons w tej sytuacji jest zdecydowanie nie na miejscu.
LL _______________________________________________ WikiPL-l mailing list [email protected] https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l
