| -----Original Message-----
| From: [email protected] [mailto:wikipl-l-
| [email protected]] On Behalf Of Lukasz Lukomski
| Sent: Sunday, May 09, 2010 11:11 PM
/
| Rozumiem, że gdybyśmy trzymali grafiki u nas i Jimbo zrobił by
| sieczkę z
| naszych zasobów pisałbyś coś innego? Bo ze swoimi uprawnieniami może to
| zrobić wszędzie. Dlatego pomstowanie na Commons w tej sytuacji jest
| zdecydowanie nie na miejscu.
Nie pomstuję na Commons, proszę ponownie przeczytać:
| 2010/5/9 Dorozynski Janusz|
/
/ > ... Commons oczywiście tak, ale niewyłącznie.
Tylko tyle i aż tyle. A dalej nb. napisałem, jak sądziłem trochę przesadnie,
o oczach szeroko otwartych.
Pzdr., Janusz "Ency" Dorożyński
_______________________________________________
WikiPL-l mailing list
[email protected]
https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l