Vrstevnice by se nechaly odvodit ze SRTM - jsou tam data s rozlisenim 30m. Kdyby byl zajem, asi bych to dokzal pripravit
Nebo zkusit ukecat Geodis, aby pustili napr. vrstevnice po 20m. Maji vlastni digitalni model terenu a jsou v tom fakt dobry. Dalsi moznost, nad kterou uz jsem uvazoval, kdyby vsechny tracky v OSM byly 3D, nechal by se nejakej model vygeneraovat z nich. Ale to by bylo asi hodne nepresny. Jachym Dne 15. květen 2008 20:28 Pavel Machek <[EMAIL PROTECTED]> napsal(a): > Ahoj! > >> > Patri do mapy treba vsechny budovy? (>2M domu -> >12M OSM primitiv, >> > potencialni import z katastru, pokud by licence povolila) >> > "Ostatni" mapy ty budovy maji (bitmapove), viz nahodne: >> > http://www.mapy.cz/[EMAIL PROTECTED]@[EMAIL PROTECTED] >> > >> > Jake jeste datasety obdobne rozsahlosti by se chtely importovat? >> moc jich uz neni co by jeste sli, ale strasne bych chtel vodstvo:) si >> nedovedete predstavit >> jak nasere kdyz nekam jdete a najednou je pres cestu potok co je sice >> prtavej nepodstatnej a neni videt z ortofota ale vam se rozhodne >> nechce brodit. > > :-). Jo, vodstvo je opravdu dulezity... Dal se hodej > vrstevnice... jenze u tech neni ani jasny jak je vlastne v josm udelat. > Pavel > -- > (english) http://www.livejournal.com/~pavelmachek > (cesky, pictures) > http://atrey.karlin.mff.cuni.cz/~pavel/picture/horses/blog.html > > _______________________________________________ > Talk-cz mailing list > Talk-cz@openstreetmap.org > http://lists.openstreetmap.org/cgi-bin/mailman/listinfo/talk-cz > -- Jachym Cepicky e-mail: jachym.cepicky gmail com URL: http://les-ejk.cz GPG: http://www.les-ejk.cz/pgp/jachym_cepicky-gpg.pub _______________________________________________ Talk-cz mailing list Talk-cz@openstreetmap.org http://lists.openstreetmap.org/cgi-bin/mailman/listinfo/talk-cz