Dnia 28-03-2005, pon o godzinie 21:26 +0200, Wojciech Ziniewicz napisał(a):
> zakładając że nie edytowałeś prezedtemn /etc/X11/XF86Config-4 > # dpkg-reconfigure xserver-xfree86 > Pomimo rekonfiguracji xserver'a, właśnie w ten sposób, jak również wybrania odświeżania 75Hz przy rozdzielczości 1024x768, wciąż wszystko dalej hula na 61Hz - tak jakby zmiany nie zostały zachowane. Pakiet videogen (toś proponował takie rozwiązanie) wywala błędy - coś, że nie może znaleźć pliku konfiguracyjnego ~./videogen w domyślnej lokalizacji. Peoblem niby banalny, ale denerwujący - tym bardziej, że pod innymi distrami nie miałem podobnego problemu (no, może poza Slack'iem). Jakby ktoś wpadł jeszcze na jakiś pomysł, to będę wdzięczny. Pozdrawiam Marcin (e-gore)

