On Tue, Apr 22, 2003 at 05:50:34PM +0200, Krzysztof Kajkowski wrote: > Mam taki problem: gdzie (w Debianie ;-) można ograniczyć zdalne > logowanie przez ssh i telneta tak aby mógł logować się tylko jeden > użytkownik? Na razie pomajstrowałem w hosts.deny i hosts.allow tak aby > uniemożliwić logowanie wszystkim z sieci ale chciałbym jednemu userowi > (nieważne z jakiego IP) umożliwić się zalogować. Jak to zrobić? Zainteresuj się modułem "owner" w iptables.
pozdr,
fEnIo
--
_ Bartosz Feński aka fEnIo | tlen/mailto:[EMAIL PROTECTED]
_|_|_ 32-050 Skawina - Głowackiego 3/15 - w. małopolskie - Polska
(0 0) phone:+48501608340 | ICQ:46704720 | GG:726362 | IRC:fEnIo
ooO--(_)--Ooo http://skawina.eu.org | JID:[EMAIL PROTECTED] | RLU:172001
pgpEPIfdA0dU2.pgp
Description: PGP signature

