Pewnego dnia (Tuesday 22 of April 2003 17:50), niejak(i/a) Krzysztof Kajkowski wystukał/a na klawiaturze: KK>Mam taki problem: gdzie (w Debianie ;-) można ograniczyć zdalne KK>logowanie przez ssh i telneta tak aby mógł logować się tylko jeden KK>użytkownik? Telnet to bym wyłączył :). A co do ssh, to ciekawe rzeczy znajdziesz pod man sshd_config Opcje: AllowUsers, AllowGroups, DenyUsers, DenyGroups. Pozdrawiam -- Marek 'TamCaP' Łaska Fish doesn't think because fish knows everything
- jak ograniczyć logowanie z sieci? Krzysztof Kajkowski
- Re: jak ograniczyć logowanie z s... Maciek Matwiejszyn
- Re: jak ograniczyć logowanie z s... Tomek
- Re: jak ograniczy ć logowanie z ... Bartosz Feński aka fEnIo
- Re: jak ograniczyć logowanie z s... Szymon \"Morandir\" Anders
- ODP: jak ograniczyć logowani... Radosław Antoniuk
- Marek Łaska

