On Thu, Apr 24, 2003 at 06:45:04PM +0200, Paweł Tęcza wrote: > Witam! > > W dniu dzisiejszym nastapilo oficjalne i nieodwolalne zamkniecie strony > http://debian.otwarte.pl. Mam nadzieje, ze przez ponad 1,5 roku swojego > istnienia pomogla ona wielu uzytkownikom Debiana, a zwlaszcza tym sposrod > nich, ktorzy dopiero zaczynaja swoja przygode z tym systemem. > > Wszystkich zmartwionych pragne jednak pocieszyc, ze to nie koniec serwisu > przeznaczonego dla polskich uzytkownikow Debiana. Od tej pory dzielo > popularyzacji w Polsce tego systemu i niesienia pomocy jego uzytkownikom > bedzie kontynuowac strona http://www.DebianUsers.pl. Zmiana adresu i wygladu > to kolejny krok na drodze budowy serwisu otwartego dla wszystkich > uzytkownikow Debiana w Polsce. > > Dawno, dawno temu, gdy rodzila sie kultura hackerow, oznaka przyjazni miedzy > programistami bylo dzielenie sie kodem zrodlowym programow. Z tej wlasnie > kultury zrodzil sie projekt GNU, a pozniej Debian, ktory jest systemem > operacyjnym o jakim marzyl Richard M. Stallman - wolnym i kompatybilnym z > Uniksem. Chcialbym, zeby nowa strona byla takim miejscem, w ktorym oznaka > przyjazni miedzy uzytkownikami ulubionego systemu bedzie dzielenie sie swoja > wiedza i doswiadczeniem.
Mógłbyś napisać od razu w pierwszym akapicie, że to tylko zmiana adresu, a nie likwidacja, bo w ten sposób pewnie wywołałeś u niejednego Debianowca palpitacje serca. Wanted

