> W dniu dzisiejszym nastapilo oficjalne i nieodwolalne zamkniecie strony > http://debian.otwarte.pl. Mam nadzieje, ze przez ponad 1,5 roku swojego
Tu sie zatrwozylem... > przeznaczonego dla polskich uzytkownikow Debiana. Od tej pory dzielo > popularyzacji w Polsce tego systemu i niesienia pomocy jego uzytkownikom > bedzie kontynuowac strona http://www.DebianUsers.pl. Zmiana adresu i wygladu Tu jednak odetchnalem... <Troche wazelinki> Debian.otwarte.pl miala dla mnie jako poczatkujacego Debianowca kolosalne znaczenie i gdyby zniknela bylaby to duza strata. </Troche wazelinki> -- Pozdrawiam Roman Stopa (z pracy)

