On Thu, Apr 27, 2006 at 03:38:59PM +0200, Wojciech Ziniewicz wrote:
> > > Zainstalowałem sobie Debiana 3.1R2 z trybem graficznym i uruchamia się
> > > logowanie graficzne. Jak zmienić aby pojawiało sie logowanie z konsoli a
> > > dopiero po zalogowaniu można było wystartować X.
> >
> > Odinstalować gdm/kdm/xdm/wdm.
> >
> przebóg, z zaleznosciami usunąłby sie chyab sam kernel ;)

([EMAIL PROTECTED])~#apt-get remove kdm xdm gdm wdm
Czytanie list pakietów... Gotowe
Budowanie drzewa zależności... Gotowe
Pakiet kdm nie jest zainstalowany, więc nie zostanie usunięty.
Pakiet xdm nie jest zainstalowany, więc nie zostanie usunięty.
Pakiet gdm nie jest zainstalowany, więc nie zostanie usunięty.
Pakiet wdm nie jest zainstalowany, więc nie zostanie usunięty.
0 aktualizowanych, 0 nowo instalowanych, 0 usuwanych
i 0 nieaktualizowanych.
([EMAIL PROTECTED])~#

Sugerujesz, że działam bez kernela?

pozdr,
fEnIo

-- 
  ,''`.  Bartosz Fenski | mailto:[EMAIL PROTECTED] | pgp:0x13fefc40 | irc:fEnIo
 : :' :       32-050 Skawina - Glowackiego 3/15 - malopolskie v. - Poland
 `. `'           phone:+48602383548 | proud Debian maintainer and user
   `-          http://skawina.eu.org | jid:[EMAIL PROTECTED] | rlu:172001

Attachment: signature.asc
Description: Digital signature

Odpowiedź listem elektroniczym