06-04-27, Bartosz Fenski aka fEnIo <[EMAIL PROTECTED]> napisał(a): > On Thu, Apr 27, 2006 at 03:38:59PM +0200, Wojciech Ziniewicz wrote: > > > > Zainstalowałem sobie Debiana 3.1R2 z trybem graficznym i uruchamia się > > > > logowanie graficzne. Jak zmienić aby pojawiało sie logowanie z konsoli a > > > > dopiero po zalogowaniu można było wystartować X. > > > > > > Odinstalować gdm/kdm/xdm/wdm. > > > > > przebóg, z zaleznosciami usunąłby sie chyab sam kernel ;) > > ([EMAIL PROTECTED])~#apt-get remove kdm xdm gdm wdm > Czytanie list pakietów... Gotowe > Budowanie drzewa zależności... Gotowe > Pakiet kdm nie jest zainstalowany, więc nie zostanie usunięty. > Pakiet xdm nie jest zainstalowany, więc nie zostanie usunięty. > Pakiet gdm nie jest zainstalowany, więc nie zostanie usunięty. > Pakiet wdm nie jest zainstalowany, więc nie zostanie usunięty. > 0 aktualizowanych, 0 nowo instalowanych, 0 usuwanych > i 0 nieaktualizowanych. > ([EMAIL PROTECTED])~# > > Sugerujesz, że działam bez kernela? w sprawie kernela zasugoreowałbym tylko brak poczucia humoru .
apt-get remove kdm xdm gdm wdm: The following packages will be REMOVED: kdm __x-window-system__ xdm 0 upgraded, 0 newly installed, 3 to remove and 753 not upgraded. Need to get 0B of archives. After unpacking 2602kB disk space will be freed. Do you want to continue? [Y/n] -- Pozdrawiam, Wojciech Ziniewicz | [EMAIL PROTECTED] Powered by google.com | [wanna gmail?] http://silenceproject.org | :E

