Beste Wim,

Voor zover ik als beginnend OOo-gebruikers kan nagaan kunnen in Writer in de voettekst paginanummers worden aangemaakt. Dit kan ook in de versie 2.0 (zoeken in de helpfile naar "pagenumber").
Dat de wijze van paginanummering in Calc gemakkelijker is dan in Writer is een feit, maar dat is niet anders dan in MS Office waar je in Excel ook op simpele wijze een paginanummering aan kunt maken door op een knop te klikken, terwijl je in Word een redelijke hoeveelheid handelingen meer moet verrrichten.


Vooralsnog zie ik in beide pakketten, OpenOffice.org of MS Office, op qua bedieningsgemak niet veel verschil. De werkwijze is wel wat anders, maar ja dat was het voorheen bij WordPerfect ook en zo zal het ook bij andere pakketten wel weer zijn.

Hopelijk kan je paginanummering nu wel vinden. De helpfile helpt je op weg.

Met vriendelijke groeten,

Henk van der Burg

W.A. Roseboom schreef:

Hoe komt het dat er in calc een eenvoudige voorziening is om paginanummers in te voegen is terwijl het in write niet te bekennen is? De aanzet lijkt hetzelfde, maar in de proefversie van 2.0, 1.965 is het ook nog niet verwezenlijkt.
Verwacht dat gebruikers van Word die willen overstappen dit erg zullen missen.
**
[EMAIL PROTECTED] <mailto:[EMAIL PROTECTED]>**
** /-------Oorspronkelijk bericht-------/
/*Van:*/ [email protected] <mailto:[email protected]>
/*Datum:*/ 01/18/05 18:42:45
/*Aan:*/ [email protected] <mailto:[email protected]>
/*Onderwerp:*/ Re: [nl-discussie] nl project voor OOo 2.0
http://l10n.openoffice.org/localization/L10n_pilotprocess.html
--
Met vriendelijke groeten,
>>> nl.OpenOffice.org <<<
Robert Vriens
---------------------------------------------------------------
Linux 2.6.8.1-12 user #313978, swept for virusses using AntiVir
Ubuntu, humanity to others
---------------------------------------------------------------------
To unsubscribe, e-mail: [EMAIL PROTECTED] <mailto:[EMAIL PROTECTED]>
For additional commands, e-mail: [EMAIL PROTECTED] <mailto:[EMAIL PROTECTED]>
.


        
        

Add FUN to your email - CLICK HERE! <http://www.incredimail.com/index.asp?id=54762>




Antwoord per e-mail aan