Hallo allemaal,

Op 17/10/2010 18:25, Simon Brouwer schreef:
 Op 16-10-2010 19:42, bok bus schreef:
Sja denk een hoop gewoon afwachten , maar vind wel dat ze gelijk hebben . Kijk naar mysql aleen betaalde opties op de hoofd pagina ! nergens verwijzing naar de OS versie (als die er nog is ! ).

Dan heb je niet goed gekeken, klik op de tab "Downloads (GA)" bovenaan en daar staat de hele boel.

Ben dus bang dat dit met open office ook zo gaat.

Hoezo "ook" dus...

Het zou naïef zijn om een koerswijziging bij Oracle aangaande OpenOffice.org uit te sluiten, maar zoals ik al zei zie ik daar geen aanwijzingen voor. En omdat het nog afwachten is wat TDF kan klaarspelen kijk ik de kat nog maar uit de boom.

Voor mij hoeft het kat uit de boom kijken niet meer: ik nodig iedereen uit de neerslag van de laatste community council te lezen.
http://wiki.services.openoffice.org/wiki/Community_Council_Log_20101014#Meet_the_Community_Council_Session

Hoewel The Documentation Foundation steeds de hand gereikt heeft aan Oracle, dwingen de Oracle vertegenwoordigers in de CC de door de community gekozen leden en mede-oprichters van TDF zo goed als tot ontslag in plaats van een open discussie aan te gaan. Ik kan me niet van de idee ontdoen dat Oracle een andere agenda heeft dan het verhaal waarin ik geloofde. Ik heb de developers van Sun/Oracle steeds om hun inzet gewaardeerd en gerespecteerd en begrijp dat ze in deze stellingname gedwongen werden, maar dit gaat te ver voor mij.

Ik geloof nog steeds in het verhaal van vrije software die toegankelijk is voor iedereen en die kan ontwikkeld worden door iedereen, maar ik geloof niet meer dat OpenOffice.org hierop het antwoord is. Ik heb zelf geen persoonlijk voordeel bij OpenOffice.org, maar heb wel idealen en dromen, waarvoor ik me wil inzetten en dan kies ik voor LibreOffice.

Ik zeg dan ook luidkeels ja aan LibreOffice en hoop jullie binnenkort te mogen verwelkomen op de Nederlandstalige lijsten van LibreOffice.

Vriendelijke groeten

Leo Moons
LibreOffice
LibreAuthors/nl (onder discussie)

Nous sommes condamnés à être libres

Antwoord per e-mail aan