Tist kar je na fri-info.net zapiskov za vis je tud na njihovi domači strani,
so pa sam besedila nalog, ne pa rešene naloge s komentarji,...

Lp, ana :)

-----Original Message-----
From: [EMAIL PROTECTED]
[mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Tadej
Sent: Wednesday, November 09, 2005 11:12 AM
To: [email protected]
Subject: Re: [Friclist] VIS

jao, racunalniski faks, pa noben ne zna neta uporabljat?! :))

..mal po fri-info.net pobrskajte, je vse gor ;)

lp, Tadej 

 

-------Original Message-------

 

From: Matjaz Horvat

Date: 11/09/05 11:00:37

To: FRIClist

Subject: [Friclist] VIS

 

Pozdrav!

 

Govori se, da nekateri posedujejo zapiske iz vaj za verjetnost in

statistiko iz prejA!njih let. In menda so podobne letoA!njim vajam kot

jajce jajcu.

 

Ima kdo te zapiske in jih je pripravljen posoditi za fotokopiranje?

 

ÄOe imaA! zapiske pred sabo, je namreÄ? bistveno laA3je spremljati vaje, ker

ti ni treba prepisovati s table in napenjati uA!es ...

 

Lp,

MatjaA3

 

 

.

__________ NOD32 1.1280 (20051108) Information __________

This message was checked by NOD32 antivirus system.
http://www.eset.com



Reply via email to