Nekateri pa nimamo prevoza domov ce pisemo ob 21h. Ze tko smo se na
predavanjih (ja tud to obstaja za TS) strinjal z 21h samo za to, ker ni
drugega moznega termina. In zdej, ce mogoce je, bi blo fajn ce bi pisal ob
eni cloveski uri.

lp ales

On 1/8/06, Vesna Tanko <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> Hm.....a ne bi vseen rajs pisl ob 9h... glede na to da mamo eni oti, pa
> ars,
> pa nekateri majo se vp zagovor....pa bi blo dobr met saj ene 5 ur casa za
> se
> TS naucit...
> Sej za une k majo samo TS itak ni vazn al je ob 9h al ob 6h...
>
> vesna
>
>
>
>

Reply via email to