Drugace so pa menda jutr itak vaje za OTI (namesto predavanj) in ce bo kdo
sel, lahko vprasa Lotrica kako je s terminom.

lp ales

On 1/8/06, Mitar <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> Zdravo!
>
> > A je kdo za to da se pac poslje mail mahkovicu ali kaj podobnega?
>
> Bom jaz.
>
>
> Mitar
>
>

Reply via email to