Drugace so pa menda jutr itak vaje za OTI (namesto predavanj) in ce bo kdo sel, lahko vprasa Lotrica kako je s terminom.
lp ales On 1/8/06, Mitar <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > Zdravo! > > > A je kdo za to da se pac poslje mail mahkovicu ali kaj podobnega? > > Bom jaz. > > > Mitar > >
