Zdravo!

> "Kolokvije je mogoče popravljati na pisnem izpitu, a le enkrat.
> Kandidatu, ki pride pisat drugič, ocena s kolokvijev propade."

Jaz bi si tudi tako razlagal. Da to pomeni maksimum prvic, drugace pa
dobljeno oceno. Lepo.


Mitar

Reply via email to