Zdravo! > "Kolokvije je mogoče popravljati na pisnem izpitu, a le enkrat. > Kandidatu, ki pride pisat drugič, ocena s kolokvijev propade."
Jaz bi si tudi tako razlagal. Da to pomeni maksimum prvic, drugace pa dobljeno oceno. Lepo. Mitar
Zdravo! > "Kolokvije je mogoče popravljati na pisnem izpitu, a le enkrat. > Kandidatu, ki pride pisat drugič, ocena s kolokvijev propade."
Jaz bi si tudi tako razlagal. Da to pomeni maksimum prvic, drugace pa dobljeno oceno. Lepo. Mitar