... zakaj mam občutek da bomo s tem naredili še večjo p***arijo? Mar ni
konec koncev vseeno kdaj zagovarjaš seminarsko? Bo pač marsikdo s tem imel
čas da se (še) bolje pripravi. Tisti ki imate pa ze vse narejeno pa lahko
vseeno zacnete z ucenjem po zacrtanem programu ker vam to ne bo velik
spremenil...

 

Lp,

                   dejan

Reply via email to