... zakaj mam občutek da bomo s tem naredili še večjo p***arijo? Mar ni konec koncev vseeno kdaj zagovarjaš seminarsko? Bo pač marsikdo s tem imel čas da se (še) bolje pripravi. Tisti ki imate pa ze vse narejeno pa lahko vseeno zacnete z ucenjem po zacrtanem programu ker vam to ne bo velik spremenil...
Lp,
dejan
