kolikor sem se jst menu z VS-jevci, so vsi rekl, da je zlo nizek nivo???
Mogoče pa poznam sam une ta pametne :)

On 1/18/06, Mitar <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> Zdravo!
>
> > Problem so bile vaje in o spreminjanju se bo govorilo se na koncu
> > leta...tko da ce mas kaksne ideje reci prej ne pol.
>
> Itak mislim, da sem ze prevec napisal. Jaz sem zelel samo poudariti, da
> je potrebno paziti, da se ne znizuje prevec nivo, ker je potrebno nekaj
> znanja vseeno pridobiti.
>
> Ampak mogoce povprasaj tudi visje letnike pri VS, ali so zato, da se
> zniza nivo snovi pri programiranju v prvem letniku, glede na to, da vedo
> kaj se potem naprej pricakuje.
>
>
> Mitar
>
>


--
J.

...If you think that things that you are doing are unimportant,
be aware of importance of doing them.

Reply via email to