kolikor sem se jst menu z VS-jevci, so vsi rekl, da je zlo nizek nivo??? Mogoče pa poznam sam une ta pametne :)
On 1/18/06, Mitar <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > Zdravo! > > > Problem so bile vaje in o spreminjanju se bo govorilo se na koncu > > leta...tko da ce mas kaksne ideje reci prej ne pol. > > Itak mislim, da sem ze prevec napisal. Jaz sem zelel samo poudariti, da > je potrebno paziti, da se ne znizuje prevec nivo, ker je potrebno nekaj > znanja vseeno pridobiti. > > Ampak mogoce povprasaj tudi visje letnike pri VS, ali so zato, da se > zniza nivo snovi pri programiranju v prvem letniku, glede na to, da vedo > kaj se potem naprej pricakuje. > > > Mitar > > -- J. ...If you think that things that you are doing are unimportant, be aware of importance of doing them.
