Bi prosim napisali kaksni tipi nalog so bili na danasnjem izpitu iz baz
(velja za prog. opremo in informatike) oz. ce se komu da poskenirat
izpit bi bilo se boljse.
Hvala vnaprej;)
lp,marko
Joze Oberstar wrote:
BCNO? mislis mogoce poslovna normalna oblika?
----- Original Message ----- From: "Aljosa Renar"
<[EMAIL PROTECTED]>
To: "FRIClist" <[email protected]>
Sent: Sunday, January 22, 2006 6:44 PM
Subject: Re: [Friclist] Baze izpit
A se je delala na vajah BCNO normalizacija tudi?
On 1/21/06, Nejc <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Ej a res noben ne ve kaj se sme met s sabo na izpitu? Kr se mi zdi, da
ratuje ze rahlo pozno... Pa nej bo prosm nekdo tolk prjazn in mi pove
kje
naj dobim drugi del prosojnic (od strani 210 naprej), al pa ce ga kdo
ma, ce
mi ga lahko poslje.
Hvala
Lp
Nejc