hvala ;)

Domen Grabec wrote:
ola!
Nismo smel uzet izpita ssabo drgac pa:
1. mas nek konceptialni model (bli so 3je entitetni tipi) in pol nardis
a) select z RA
b) select z RR

2. Isti konceptualni model k pr prvi
a) nardis select z SQL sintakso
b) z SQL sintakso kreiras tabelo in jo napolnes s podatki iz konceptualnega
modela

3.Z armstongonovi zakoni dokazi. (3je primeri)
A ->BC     B->D        dokazi A->D             (recimo)

4.Podana neka tabela napolnena z podatki normaliziraj.

5. Ucitelji in studenti. Ucitelji so zaznamovani z ime, priimek, kader
......... studenti z ime, prebivalisce.... so tudi abosolventi
(absolventi dedujejo iz student tabele).

Naredi konceptualni model z power designer sintaxo.(ceprov je blo pomojem
dost da si naredu logicni model)

To bi blo to no :) Upam da vam bo kj pomagal pr ucenju...

LP, Domen

On 1/23/06, Marko Kuhar <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Bi prosim napisali kaksni tipi nalog so bili na danasnjem izpitu iz baz
(velja za prog. opremo in informatike) oz. ce se komu da poskenirat
izpit bi bilo se boljse.


Hvala vnaprej;)

lp,marko

Joze Oberstar wrote:
BCNO? mislis mogoce poslovna normalna oblika?

----- Original Message ----- From: "Aljosa Renar"
<[EMAIL PROTECTED]>
To: "FRIClist" <[email protected]>
Sent: Sunday, January 22, 2006 6:44 PM
Subject: Re: [Friclist] Baze izpit


A se je delala na vajah BCNO normalizacija tudi?

On 1/21/06, Nejc <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Ej a res noben ne ve kaj se sme met s sabo na izpitu? Kr se mi zdi, da
ratuje ze rahlo pozno... Pa nej bo prosm nekdo tolk prjazn in mi pove
kje
naj dobim drugi del prosojnic (od strani 210 naprej), al pa ce ga kdo
ma, ce
mi ga lahko poslje.

Hvala

Lp

Nejc








Reply via email to