Zdravo! > A se zdej že mirbit ve kdaj bodo ustni, ker tole pa zdej že mal > najeda, ker človk neve kako se mu bojo izpiti porazdelil.
Ustni bodo v sredo, cetrtek in petek. Danes bo obesil tri liste, na katere se je potrebno napisati in s tem izbrati zeljeni termin. Sem ga opozoril, da bi bilo dobro, ce to obesi pred vpogledom kolokvija. Je rekel, da bo. Mitar
