Zdravo!

> A se zdej že mirbit ve kdaj bodo ustni, ker tole pa zdej že mal
> najeda, ker človk neve kako se mu bojo izpiti porazdelil.

Ustni bodo v sredo, cetrtek in petek. Danes bo obesil tri liste, na
katere se je potrebno napisati in s tem izbrati zeljeni termin.

Sem ga opozoril, da bi bilo dobro, ce to obesi pred vpogledom kolokvija.
Je rekel, da bo.


Mitar

Reply via email to