:) ocitno ga bo treba na kolenih prosit, ce ma lahko ustne. Glede na odnos sklepam, da se bojo uresnicile obljube iz zacetka leta, da ustnih za tiste, ki naredijo s kolokviji NE BO!
Dejmo mal skupaj pritisk narest pa naj samo lepo podpise tiste indexe ;) Lp, Je pa vsekakor nefer, predvsem do tistih, ki so ta teden v Lj samo zaradi njega. Ko ne ves kdaj se bo spomnil. Pa se nacrtovat drugih izpitov ne moremo :\ -----Original Message----- From: [EMAIL PROTECTED] [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Mitar Sent: Monday, January 23, 2006 6:19 PM To: FRIClist Subject: Re: [Friclist] TS ustni Zdravo! Listov se ni bilo. Toliko o tem, da bodo ze ob dveh. Mitar
