:) ocitno ga bo treba na kolenih prosit, ce ma lahko ustne. 
Glede na odnos sklepam, da se bojo uresnicile obljube iz zacetka leta, da
ustnih za tiste, ki naredijo s kolokviji NE BO!

Dejmo mal skupaj pritisk narest pa naj samo lepo podpise tiste indexe ;)


Lp,




Je pa vsekakor nefer, predvsem do tistih, ki so ta teden v Lj samo zaradi
njega. Ko ne ves kdaj se bo spomnil. Pa se nacrtovat drugih izpitov ne
moremo :\



-----Original Message-----
From: [EMAIL PROTECTED]
[mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Mitar
Sent: Monday, January 23, 2006 6:19 PM
To: FRIClist
Subject: Re: [Friclist] TS ustni

Zdravo!

Listov se ni bilo. Toliko o tem, da bodo ze ob dveh.


Mitar


Reply via email to