Kaj bi zdaj ti še rad? Najprej so kolokviji prelahki, zdaj bi pa še ustnih se rad znebil! Ja kako se bo pa kakšno znanje pokazalo!!!!
- [Friclist] TS ustni rider
- Re: [Friclist] TS ustni x y
- Re: [Friclist] TS ustni Mitar
- Re: [Friclist] TS ustni x y
- Re: [Friclist] TS ustni Marko Kotar
- Re: [Friclist] TS ustni Mitar
- Re: [Friclist] TS ustni ubabunski
- Re: [Friclist] TS ustni Mitar
- RE: [Friclist] TS ustni Number One
- RE: [Friclist] TS ustni jost pristavec
- Re: [Friclist] TS ustni x y
- RE: [Friclist] TS ustni Alen Loncaric
- Re: [Friclist] TS ustni rider
- Re: [Friclist] TS ustni Jernej Logar
- RE: [Friclist] TS ustni Number One
- Re: [Friclist] TS ustni x y
- RE: [Friclist] TS ustni Number One
- Re: [Friclist] TS ustni Domen Gostincar
- RE: [Friclist] TS ustni Tine
- Re: [Friclist] TS ustni Luka Kokalj
- RE: [Friclist] TS ustni Tine
