Am, ma na srečo nism šu v LJ ker če ne bi mu mogu z majzlam vklesat. Ma mene tole že počas nervira, jest sm ga mel en cajta za zlo uredu profesorja. Zadne cajte se mi pa zarad takelih stvari mal mnenje spreminja.
Blaž.H Mitar pravi:
Zdravo! Listov se ni bilo. Toliko o tem, da bodo ze ob dveh. Mitar __________ NOD32 1.1375 (20060123) Information __________ This message was checked by NOD32 antivirus system. http://www.eset.com
