Jest sm na spisku. Kaj velja za ljudi na spisku? LP Marko Miha Sinkovec <[EMAIL PROTECTED]> wrote: Ja ... to je...sej vec pa bodo tisti ki imajo kasneje povedali...
On 1/26/06, Matej Poklukar wrote:
> A pol je tko, da èe ne zna¹ ( in bi te lahk vrgu ), ma¹ ¹e eno ¹anso na
> drugem roku?
>
> lp Matej
>
---------------------------------
Do you Yahoo!?
With a free 1 GB, there's more in store with Yahoo! Mail.
