Aloha!
KWa pa list z vprasanji..a se je kej naredu?bo kej na net prslo? lp luka On 1/26/06, Mitar <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > Zdravo! > > > Jest sm na spisku. Kaj velja za ljudi na spisku? > > Dobivajo tezja vprasanja, ker se za njih predpostavlja, da znajo, saj so > bili na predavanjih. > > > Mitar > >
