Aloha!

KWa pa list z vprasanji..a se je kej naredu?bo kej na net prslo?


lp luka


On 1/26/06, Mitar <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> Zdravo!
>
> > Jest sm na spisku. Kaj velja za ljudi na spisku?
>
> Dobivajo tezja vprasanja, ker se za njih predpostavlja, da znajo, saj so
> bili na predavanjih.
>
>
> Mitar
>
>

Reply via email to