grafi so pač fora... na dovolj majhnem intervalu ima stvar zamik, integral je pa še zmeraj 1
kanonske upam da ni treba napisat... se pa da speljat - prva je u izi, druga pa jebe ježa On 1/25/06, blaz gvajc <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > Ja so res 3 ampak samo grafi, kaj pa te grafi pomenijo ve kdo? Kaj pa > kanonska oblika, to bo treba napisat al kaj? > > Lp > > -----Izvirno sporočilo----- > Od: [EMAIL PROTECTED] > [mailto:[EMAIL PROTECTED] Namesto Domen > Gostincar > Poslano: 25. januar 2006 18:48 > Za: FRIClist > Zadeva: Re: [Friclist] TS ustni > > Glej, kot primer je navedel inzenirske oblike delta funkcije (ki so 3) > in, ce se prav spomnim, rekel tudi, da bo zadosti da poves eno od teh > treh. Vec je kul, manj pa ne. Zato sem skoraj ziher, da vsak dobi eno > vprasanje. Upam da ne bo tako, ampak pricakujem pa, da bo. > > > On 25/01/06, luka grah <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > ALoha! > > > > ej a je to tko zihr al predvidevas...kt mam jest v petek se eno > zadevo..pa > > bi tko bl na zihr vedu > > > > > > lp luka > > > > >
