grafi so pač fora... na dovolj majhnem intervalu ima stvar zamik, integral
je pa še zmeraj 1

kanonske upam da ni treba napisat... se pa da speljat - prva je u izi, druga
pa jebe ježa

On 1/25/06, blaz gvajc <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> Ja so res 3 ampak samo grafi, kaj pa te grafi pomenijo ve kdo? Kaj pa
> kanonska oblika, to bo treba napisat al kaj?
>
> Lp
>
> -----Izvirno sporočilo-----
> Od: [EMAIL PROTECTED]
> [mailto:[EMAIL PROTECTED] Namesto Domen
> Gostincar
> Poslano: 25. januar 2006 18:48
> Za: FRIClist
> Zadeva: Re: [Friclist] TS ustni
>
> Glej, kot primer je navedel inzenirske oblike delta funkcije (ki so 3)
> in, ce se prav spomnim, rekel tudi, da bo zadosti da poves eno od teh
> treh. Vec je kul, manj pa ne. Zato sem skoraj ziher, da vsak dobi eno
> vprasanje. Upam da ne bo tako, ampak pricakujem pa, da bo.
>
>
> On 25/01/06, luka grah <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> > ALoha!
> >
> > ej a je to tko zihr al predvidevas...kt mam jest v petek se eno
> zadevo..pa
> > bi tko bl na zihr vedu
> >
> >
> > lp luka
> >
>
>
>

Reply via email to