En pisni ti velja eno leto? .. to je za kolokvije al tud za pisni izpit? Jst sm prebral nekje da to vela za kolokvije.. pisni ti pa kao propade, ce pades oz dobis VP :\
Na pon, 30 jan 2006 ob 18:10:29, je Gasper Zejn napisal-a: > Dne ponedeljek 30 januar 2006 18:02 je x y napisal(a): > > Enkrat je bilo reèeno, da se dobi VP, èe pri vsakem > > vpra¹anju vsaj nekaj ve¹, kako je s tem pa ne vem, saj ta > > vis se zelo hitro spreminjajo pravila igre. > > 1. En pisni ti velja eno leto. > 2. V casu prvih 15 minut lahko odstopis od pisanja teorije. > 3. Ce ne znas nic, pades v skupino N kot negativno, to je za > bleferje > 4. Ce znas nekaj, ampak ne dovolj, pades v skupino P oz. dobis > VP, pisni ti se vedno velja > 5. Ce znas dovolj, si pa zmagov > > lp, > g. ____________________ http://www.email.si/
