in kaj tocn to pomen? a ti pr ksni postavljeni zastavici propade pisni?! lp
On 1/30/06, Gasper Zejn <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > To je povedal na zadnji uri predavanj. > > lp, > g. > > Dne ponedeljek 30 januar 2006 18:14 je Alen Loncaric > napisal(a): > > In od kod tebi to ? > > > > -----Original Message----- > > From: [EMAIL PROTECTED] > > [mailto:[EMAIL PROTECTED] > >g] On Behalf Of Gasper Zejn > > Sent: Monday, January 30, 2006 7:29 PM > > To: FRIClist > > Subject: Re: [Friclist] VIS > > > > Dne ponedeljek 30 januar 2006 18:02 je x y napisal(a): > > > Enkrat je bilo reèeno, da se dobi VP, èe pri vsakem > > > vpra¹anju vsaj nekaj ve¹, kako je s tem pa ne vem, saj ta > > > vis se zelo hitro spreminjajo pravila igre. > > > > 1. En pisni ti velja eno leto. > > 2. V casu prvih 15 minut lahko odstopis od pisanja teorije. > > 3. Ce ne znas nic, pades v skupino N kot negativno, to je > > za bleferje > > 4. Ce znas nekaj, ampak ne dovolj, pades v skupino P oz. > > dobis VP, pisni ti se vedno velja > > 5. Ce znas dovolj, si pa zmagov > > > > lp, > > g. > >
