in kaj tocn to pomen? a ti pr ksni postavljeni zastavici propade pisni?!

lp

On 1/30/06, Gasper Zejn <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> To je povedal na zadnji uri predavanj.
>
> lp,
> g.
>
> Dne ponedeljek 30 januar 2006 18:14 je Alen Loncaric
> napisal(a):
> > In od kod tebi to ?
> >
> > -----Original Message-----
> > From: [EMAIL PROTECTED]
> > [mailto:[EMAIL PROTECTED]
> >g] On Behalf Of Gasper Zejn
> > Sent: Monday, January 30, 2006 7:29 PM
> > To: FRIClist
> > Subject: Re: [Friclist] VIS
> >
> > Dne ponedeljek 30 januar 2006 18:02 je x y napisal(a):
> > > Enkrat je bilo reèeno, da se dobi VP, èe pri vsakem
> > > vpra¹anju vsaj nekaj ve¹, kako je s tem pa ne vem, saj ta
> > > vis se zelo hitro spreminjajo pravila igre.
> >
> > 1. En pisni ti velja eno leto.
> > 2. V casu prvih 15 minut lahko odstopis od pisanja teorije.
> > 3. Ce ne znas nic, pades v skupino N kot negativno, to je
> > za bleferje
> > 4. Ce znas nekaj, ampak ne dovolj, pades v skupino P oz.
> > dobis VP, pisni ti se vedno velja
> > 5. Ce znas dovolj, si pa zmagov
> >
> > lp,
> > g.
>
>

Reply via email to