Enako velja, ce si opravil pisni del izpita. Sem bil na vpogledu in
vprasal asistenta. Skratka pisni del velja 1 leto enako kot kolokviji
po ze prej omenjenih pravilih.

lp,

Samo

On 1/30/06, Jure Balabanic <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> En pisni ti velja eno leto? .. to je za kolokvije al tud za pisni izpit?
> Jst sm prebral nekje da to vela za kolokvije.. pisni ti pa kao propade, ce 
> pades
> oz dobis VP
> :\
>
> Na pon, 30 jan 2006 ob 18:10:29, je Gasper Zejn napisal-a:
>
> > Dne ponedeljek 30 januar 2006 18:02 je x y napisal(a):
> > > Enkrat je bilo reèeno, da se dobi VP, èe pri vsakem
> > > vpra¹anju vsaj nekaj ve¹, kako je s tem pa ne vem, saj ta
> > > vis se zelo hitro spreminjajo pravila igre.
> >
> > 1. En pisni ti velja eno leto.
> > 2. V casu prvih 15 minut lahko odstopis od pisanja teorije.
> > 3. Ce ne znas nic, pades v skupino N kot negativno, to je za
> > bleferje
> > 4. Ce znas nekaj, ampak ne dovolj, pades v skupino P oz. dobis
> > VP, pisni ti se vedno velja
> > 5. Ce znas dovolj, si pa zmagov
> >
> > lp,
> > g.
>
>
>
> ____________________
> http://www.email.si/
>
>
>

Reply via email to