pisal sm 75%.
ni mi jasna ta dodatna snov. to moram znac ce hocem met 9 ali 10? al jo moras tud drgac znat?

sej mam zapiske sam, ka sem si jih skopiral pa mi ni glih najbolj jasno. sploh pa tist algoritem za koncno zakasnitev.

a bi blo mozno, ce bi mi jih ti poskeniral pa poslal po majlu, bi ti bil hvaležen.

lp, valentin


Reply via email to