A ma kdo slucajno kaksen seznam kaj okvirno pride v dodatno snov? Da se ne
bom nepotrebno ucil ;). Na e-studentu  sicer vidim kaj sprasuje brez
dodatnega, ampak ce kdo se kaj ve...

miha

-----Original Message-----
From: [EMAIL PROTECTED]
[mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Jernej
Jerebic
Sent: Wednesday, February 01, 2006 9:34 PM
To: FRIClist
Subject: Re: [Friclist] TOR1 ustni

nimam skenera v lj... saj pa mas na netu skripto... pa to dodatno snov ti ni
treba vedet. razen ce si hoces dvignit oceno ali pa ce pises nad 80 da pol
odgovarjas za 9 in 10.

On 2/1/06, Valentin Iljaz <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> aja, za tisto snov komplement ohranja KNJ in un algoritem, pa nimam pojma.
>
>
>


--
Lp,

Jernej


Reply via email to