A ma kdo slucajno kaksen seznam kaj okvirno pride v dodatno snov? Da se ne bom nepotrebno ucil ;). Na e-studentu sicer vidim kaj sprasuje brez dodatnega, ampak ce kdo se kaj ve...
miha -----Original Message----- From: [EMAIL PROTECTED] [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Jernej Jerebic Sent: Wednesday, February 01, 2006 9:34 PM To: FRIClist Subject: Re: [Friclist] TOR1 ustni nimam skenera v lj... saj pa mas na netu skripto... pa to dodatno snov ti ni treba vedet. razen ce si hoces dvignit oceno ali pa ce pises nad 80 da pol odgovarjas za 9 in 10. On 2/1/06, Valentin Iljaz <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > aja, za tisto snov komplement ohranja KNJ in un algoritem, pa nimam pojma. > > > -- Lp, Jernej
