nimam skenera v lj... saj pa mas na netu skripto... pa to dodatno snov ti ni
treba vedet. razen ce si hoces dvignit oceno ali pa ce pises nad 80
da pol odgovarjas za 9 in 10.

On 2/1/06, Valentin Iljaz <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> aja, za tisto snov komplement ohranja KNJ in un algoritem, pa nimam pojma.
>
>
>


--
Lp,

Jernej

Reply via email to