nimam skenera v lj... saj pa mas na netu skripto... pa to dodatno snov ti ni treba vedet. razen ce si hoces dvignit oceno ali pa ce pises nad 80 da pol odgovarjas za 9 in 10.
On 2/1/06, Valentin Iljaz <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > aja, za tisto snov komplement ohranja KNJ in un algoritem, pa nimam pojma. > > > -- Lp, Jernej
