Nikar ne posiljaj na listo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

-----Original Message-----
From: [EMAIL PROTECTED]
[mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Mitja
Cerkvenik
Sent: Friday, February 03, 2006 9:08 PM
To: FRIClist
Subject: Re: [Friclist] VIS prosojnice

srecno, ce zacnes danes z ucenjem :)
aja, tu manjka 4. del, ki je velik malo vec kot 10MB, posljem naknadno

On 2/3/06, Miha Sinkovec <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> Bi bil kdo tako dober pa bi mi poslal na mail tistih 6 delov prosojnic za
> VIS ?? Ker namrec serverji ne delajo jaz pa bi se mogu zacet ucit :))
>
>
> HVALA !!
>


Reply via email to