Nikar ne posiljaj na listo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-----Original Message----- From: [EMAIL PROTECTED] [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Mitja Cerkvenik Sent: Friday, February 03, 2006 9:08 PM To: FRIClist Subject: Re: [Friclist] VIS prosojnice srecno, ce zacnes danes z ucenjem :) aja, tu manjka 4. del, ki je velik malo vec kot 10MB, posljem naknadno On 2/3/06, Miha Sinkovec <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > Bi bil kdo tako dober pa bi mi poslal na mail tistih 6 delov prosojnic za > VIS ?? Ker namrec serverji ne delajo jaz pa bi se mogu zacet ucit :)) > > > HVALA !! >
