da do pondeljka bo mau tezka...ce pa ne gres v pon. na izpit pol ni
panike....

On 2/4/06, rider <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> Čak mal, kaj si hotu s tem povedat: "srecno, ce zacnes danes z ucenjem :)"
>
> LP Blaž.H
>
> Mitja Cerkvenik pravi:
> > srecno, ce zacnes danes z ucenjem :)
> > aja, tu manjka 4. del, ki je velik malo vec kot 10MB, posljem naknadno
> >
> > On 2/3/06, Miha Sinkovec <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> >
> >> Bi bil kdo tako dober pa bi mi poslal na mail tistih 6 delov prosojnic
> za
> >> VIS ?? Ker namrec serverji ne delajo jaz pa bi se mogu zacet ucit :))
> >>
> >>
> >> HVALA !!
> >>
> >>
>
>

Reply via email to