da do pondeljka bo mau tezka...ce pa ne gres v pon. na izpit pol ni panike....
On 2/4/06, rider <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > Čak mal, kaj si hotu s tem povedat: "srecno, ce zacnes danes z ucenjem :)" > > LP Blaž.H > > Mitja Cerkvenik pravi: > > srecno, ce zacnes danes z ucenjem :) > > aja, tu manjka 4. del, ki je velik malo vec kot 10MB, posljem naknadno > > > > On 2/3/06, Miha Sinkovec <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > > >> Bi bil kdo tako dober pa bi mi poslal na mail tistih 6 delov prosojnic > za > >> VIS ?? Ker namrec serverji ne delajo jaz pa bi se mogu zacet ucit :)) > >> > >> > >> HVALA !! > >> > >> > >
