Čak mal, kaj si hotu s tem povedat: "srecno, ce zacnes danes z ucenjem :)"
LP Blaž.H Mitja Cerkvenik pravi:
srecno, ce zacnes danes z ucenjem :) aja, tu manjka 4. del, ki je velik malo vec kot 10MB, posljem naknadno On 2/3/06, Miha Sinkovec <[EMAIL PROTECTED]> wrote:Bi bil kdo tako dober pa bi mi poslal na mail tistih 6 delov prosojnic za VIS ?? Ker namrec serverji ne delajo jaz pa bi se mogu zacet ucit :)) HVALA !!
