Bi bil kdo tako dober pa bi mi poslal na mail tistih 6 delov prosojnic za VIS ?? Ker namrec serverji ne delajo jaz pa bi se mogu zacet ucit :))
HVALA !!
Bi bil kdo tako dober pa bi mi poslal na mail tistih 6 delov prosojnic za VIS ?? Ker namrec serverji ne delajo jaz pa bi se mogu zacet ucit :))
HVALA !!