Ko je estudent delal - 2 urci nazaj - je pisalo, da bojo ustni za TS okvirno
9.2. Dokoncno bo znano 6.2. Obvestilo naj bi objavil na EŠ-ju in na oglasni
deski. Takrat se bo dalo tudi prijaviti na na dolocen rok - podobno kot pri
prejsnjem roku.

Lp,
G

On 2/5/06, Tine <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> Nop tut meni ne dela...
>
> -----Original Message-----
> From: [EMAIL PROTECTED]
> [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Number
> One
> Sent: 5. februar 2006 20:17
> To: 'FRIClist'
> Subject: RE: [Friclist] TS
>
> Men http://estudent.fri.uni-lj.si/  ne ... Razn ce sem si tam s svojimi
> komentarji tud kak ban pridobil :))
>
>
>
> -----Original Message-----
> From: [EMAIL PROTECTED]
> [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Mitar
> Sent: Sunday, February 05, 2006 8:10 PM
> To: FRIClist
> Subject: Re: [Friclist] TS
>
> Zdravo!
>
> > Nej nekdo, ki ima shekanga estudenta jutri preveri, če je morda tam
> > kaj objavil. Oziroma če bo morda jutri kdo na faksu naj do njega stopi
> > prašat kdaj so ustni.
>
> Saj sedaj ze delajo strani.
>
>
> Mitar
>
>
>
>

Reply via email to