Ko je estudent delal - 2 urci nazaj - je pisalo, da bojo ustni za TS okvirno 9.2. Dokoncno bo znano 6.2. Obvestilo naj bi objavil na EŠ-ju in na oglasni deski. Takrat se bo dalo tudi prijaviti na na dolocen rok - podobno kot pri prejsnjem roku.
Lp, G On 2/5/06, Tine <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > Nop tut meni ne dela... > > -----Original Message----- > From: [EMAIL PROTECTED] > [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Number > One > Sent: 5. februar 2006 20:17 > To: 'FRIClist' > Subject: RE: [Friclist] TS > > Men http://estudent.fri.uni-lj.si/ ne ... Razn ce sem si tam s svojimi > komentarji tud kak ban pridobil :)) > > > > -----Original Message----- > From: [EMAIL PROTECTED] > [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Mitar > Sent: Sunday, February 05, 2006 8:10 PM > To: FRIClist > Subject: Re: [Friclist] TS > > Zdravo! > > > Nej nekdo, ki ima shekanga estudenta jutri preveri, če je morda tam > > kaj objavil. Oziroma če bo morda jutri kdo na faksu naj do njega stopi > > prašat kdaj so ustni. > > Saj sedaj ze delajo strani. > > > Mitar > > > >
