Men http://estudent.fri.uni-lj.si/ ne ... Razn ce sem si tam s svojimi komentarji tud kak ban pridobil :))
-----Original Message----- From: [EMAIL PROTECTED] [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Mitar Sent: Sunday, February 05, 2006 8:10 PM To: FRIClist Subject: Re: [Friclist] TS Zdravo! > Nej nekdo, ki ima shekanga estudenta jutri preveri, če je morda tam > kaj objavil. Oziroma če bo morda jutri kdo na faksu naj do njega stopi > prašat kdaj so ustni. Saj sedaj ze delajo strani. Mitar
