Men http://estudent.fri.uni-lj.si/  ne ... Razn ce sem si tam s svojimi
komentarji tud kak ban pridobil :))



-----Original Message-----
From: [EMAIL PROTECTED]
[mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Mitar
Sent: Sunday, February 05, 2006 8:10 PM
To: FRIClist
Subject: Re: [Friclist] TS

Zdravo!

> Nej nekdo, ki ima shekanga estudenta jutri preveri, če je morda tam
> kaj objavil. Oziroma če bo morda jutri kdo na faksu naj do njega stopi
> prašat kdaj so ustni.

Saj sedaj ze delajo strani.


Mitar


Reply via email to