Jap, sem pol poslal email Raicu pa mi je odpisal takole:
..."Res je tako, ni se vam potrebno posebej prijavljati, le sporočiti
morate. Žal tega ne moremo objaviti, ker je rahlo v nasprotju
s pravilnikom. Vendar pa zadevo zelo olajša ... "
lp,
dejan
-----Original Message-----
From: [EMAIL PROTECTED]
[mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Jernej
Vrcko
Sent: Sunday, February 05, 2006 1:01 PM
To: FRIClist
Subject: Re: [Friclist] VIS - Prijava
Jst sm se odjavu že na izpitu, pa se nisem mogu prijavit na 2.rok v četrtek
zvečer, ko je bil zadn dan za prijavo (je pisal "še ni ocene"), tak da samo
prideš pisat po moje.
On 2/3/06, Dejan Veternik <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> Ce si sel na teorijo vis v prvem roku pa si potem sel po VP.. Al se je
> potrebno še enkrat prijaviti na drugi rok?? K me skrbi da bom moral spet
> email pisat asistentu, ker sem pozen :/
>
>
>
> Lp,
>
> dejan
>
>
--
J.
...If you think that things that you are doing are unimportant,
be aware of importance of doing them.