Ja, baje so izklopili glavne akademske streznike. 

Za tri dni, vse do nedelje. 

Keri bedni informatiki. Glejte, da se vam kaj takega ne zgodi, 
ko boste enkrat zaposleni. 

lp,
g.

Dne petek 03 februar 2006 18:38 je Jasna Skrbec napisal(a):
> itak je celmu faxu SPET stran dol padla in nic ne
> dela.....spet med izpiti....kot ponavadi!
>
> lp!
>
> On 2/3/06, Dejan Veternik <[EMAIL PROTECTED]> 
wrote:
> > Ce si sel na teorijo vis v prvem roku pa si potem sel po
> > VP.. Al se je potrebno še enkrat prijaviti na drugi rok??
> > K me skrbi da bom moral spet email pisat asistentu, ker
> > sem pozen :/
> >
> >
> >
> > Lp,
> >
> >                         dejan

Reply via email to