A bi biu kdo da se vprasa ce se da razpisat izredn rok (pisn + ustn) za vis pa oti? Da ne bomo poj vse junija na kupu mel.
Lp, ana
A bi biu kdo da se vprasa ce se da razpisat izredn rok (pisn + ustn) za vis pa oti? Da ne bomo poj vse junija na kupu mel.
Lp, ana